דף הבית > אודותינו
אודותינו


חברת HOME BATH  , הוקמה על מנת לשרת את קהל הלקוחות הן מהמגזר הפרטי והן העסקי, כגון קבלנים, מעצבי פנים ועוד. אולם התצוגה הנמצא במרכז הארץ, מכיל מגוון עשיר ורב של כל מוצרי האמבט והמטבח כך שתוכלו למצוא מבחר מוצרים במחירים אטרקטיביים ביותר.

חברת HOME BATH משווקת את המוצרים הבאים:
ארונות אמבטיה ממבחר דגמים
ברזי אמבטיה ראשי
מקלחת
מוטות פינוק
אריחים
כיורים מכל הדגמים
ברזים לכיור אמבט ומטבח
אמבטיות
אסלות
חיפויי קירות מטבחים
מקלחונים ממבחר סוגים כ
ל האביזרים לאמבט במחירים סבירים

חברת HOME BATH, הינה חברה מוכרת שיוצאת במבצעי על מוצריה האיכותיים הכוללים את כל הכלים הסניטריים ואביזרים נלווים. משתלם לרכוש בחברה, גם בגלל האיכות וגם בגלל האחריות הניתנת על מגוון המוצרים.
יש לציין כי החברה דוגלת בשלושה עקרונות: איכות, אמינות ושירות. אנשי הצוות של החברה ינחו אתכם בבחירה נכונה של מוצרי האמבט ויעשו עמכם סיור בין מגוון המוצרים תוך הסבר על חומרי הגלם מהם הם עשויים, מחירים ועוד.

העיצוב הינו חדשני. ואסתטי. לאנשי הצוות המקצועיים יש ניסיון רב, כך שיוכלו להתאים את האביזרים השונים של חדרי האמבט בהתאם לסגנון. חברת HOME BATH, משווקת פתרונות איכותיים ממעצבים מובילים למטבח ולאמבט ממיטב היצרנים בארץ. מוצרי הפרזול של חברת HOME BATH, הם מן הטובים והאיכותיים ביותר, המחזיקים מעמד לשנים, אינם מחלידים והם תחת אחריות על פי סוג הברז.

החנות המקוונת של HOME BATH במידה ואינכם גרים במרכז ואהבתם את המוצרים של HOME BATH, תוכלו לרכוש אותם באמצעות החנות המקוונת של החברה. הקטלוג הינו עשיר וכן, ישנן תמונות של כל מוצר ומחיר, כך שתוכלו לרכוש את המוצרים השונים שברצונכם לרכוש לשדרוג או שיפוץ חדר האמבט.

תוכלו תמיד ליצור קשר עמנו ואנו נשמח לתת לכם ייעוץ או לתת ם פרטים על המוצרים בהם אתם מתעניינים. לחברה יש לקוחות קבועים ומרוצים שימליצו עלינו בחום. הרבה אנשי מקצוע מגיעים לאולם התצוגה, בכדי לרכוש רכישה מרוכזת ומשתלמת של כל מוצרי האמבט. נשמח לעמוד לשירותכם בטלפון: 073-7576923.